Van Idee Naar Demo
voor Singer Songwriters

Word een self-sufficient songwriter door je eigen demo's te produceren.

Je kunt best een song schrijven en uitvoeren. Maar je kan zoveel meer met je songs.. Als je deze song wil delen met de wereld is het gewoon noodzakelijk dat je het kunt opnemen. En hoe cool is het dat je tegenwoordig al heel snel en simpel een goede opname kunt maken! Gewoon zelf. Thuis. Met je tablet of pc. Het geeft een geweldig gevoel om naar een goede opname van JOUW eigen song te luisteren! Je begon met niks en nu is er een mp3 van jouw song. Absoluut geweldig!

Om zelf demo's te produceren heb je extra informatie nodig. Het enige dat je nu in de weg staat om niet je eigen muziek te produceren is kennis. Deze extra kennis geeft je meteen extra mogelijkheden. Mogelijkheden waar je de rest van je muzikale leven van zult genieten!

Ik wil je graag helpen als je:

  • Moeite hebt om je nummers af te maken. Je schrijft alleen stukjes, maar zou graag een song willen voltooien. De ideeën die je hebt, zijn prima maar je komt niet verder..
  • Songs schrijft met gitaar of piano en zang, maar in je hoofd hoor je er ook drums, bas, strijkers enz. bij. Het idee van je song komt gewoon niet tot zijn recht met alleen piano- of gitaarbegeleiding. Je hebt geen band waarmee je het kan spelen. En, als je wel een band hebt ... hoe breng je jouw idee dan over?
  • Je songs gewoon goed wilt opnemen, maar je de juiste kennis nog niet hebt. Het lijkt een flinke stap te ver om uit te zoeken hoe het moet. Hoe maak je een goede opname? Het lijkt allemaal veel te ingewikkeld en te veel werk om uit te pluizen.
  • Graag zou willen weten hoe je van idee naar een goede opname komt. Hoe werk je dat stukje inspiratie nu uit tot een volwaardige song?

Zelf demo's kunnen maken is een múst voor singer-songwriters!

"Je hebt mij, als iemand die niet zo bekend is met alle digitale mogelijkheden, precies de juiste instructies gegeven."
- Caroline -

JA, IK DOE MEE!!!

Met de juiste kennis neem je zelf goede demo's op!

CURSUS INHOUD

Een idee

Je leert een idee vast te leggen op papier en in jouw DAW (opnameprogramma)

Drum

Jouw hele song komt in de steigers te staan door drums toe te voegen. Hierdoor ontstaat de basisstructuur van de song.

Songwriting

Hier leer je hoe je van een idee, een kort stukje, naar een volledige song gaat. Je gebruikt de DAW als songwriting tool!

Bas en MIDI

Je leert hier hoe je een baspartij bedenkt en programmeert. Ook kun je de verdere invulling met andere instrumenten maken.

Gitaar

Een gitaarpartij opnemen kun je straks zelf. Jij weet hoe je de microfoon plaatst voor het mooiste geluid.

Zang

Je neemt je eigen zang op. Je leert over microfoonplaatsing, welke microfoon het beste is voor zang en een professionele truc om de perfecte zangperformance te krijgen.

Mix

Zodra de opnames en het programmeerwerk is gedaan, kun jij je song zelf mixen! Je maakt gebruiken van EQ, compressie, panning, levels en effecten als galm en echo.

Afsluiting

Zodra de song klaar is, weet jij de volgende stappen die je kunt nemen. Aan bod komen masteren en Spotify, Soundcloud en artwork.

  • Je gebruikt je opnameprogramma als songwriting tool
  • Je bouwt je songs uit met meerdere instrumenten zoals drum, bas, strijkers, synths, etc
  • Je leert een goede zangopname te maken
  • Je mixt je song door eq, compressie, panning, levels en effecten in te stellen.
  • Je leert een goede opname van je gitaar of piano te maken
  • Je leert hoe je eenvoudig je song laat masteren.
  • Je kunt je song releasen op internet. Bijv. op Spotify.

"Judith en Martijn hebben heel erg veel kennis en weten je te motiveren zodat je het beste in jezelf naar boven kunt halen."
- Floor -

Herken jij jezelf in wat hieronder staat?

Jij bent singer-songwriter die graag verder wil met je muziek, toch? Maarrrrr ....

  • Je komt niet verder dan het schrijven van losse stukjes.
  • Je hebt geen of alleen brakke demo's van je songs.
  • Je vindt het lastig om je liedjes af te maken.
  • Je hoort steeds instrumenten en partijen in je hoofd die je zelf niet kunt spelen.
  • Je denkt dat zelf demo's opnemen te hoog is gegrepen.
  • Je wordt stiekem een beetje nerveus van 'opnemen", al dat technische gedoe is vast ingewikkeld.
  • Je opnames klinken niet goed

online cursus Van Idee Naar Demo voor singer-songwriters

  • Duidelijke video's waarin alles wordt voorgedaan
  • Opdrachten om doelgericht aan de slag te gaan om een song te schrijven.
  • De cursus is opgebouwd uit 8 Modules
  • Je kan elke DAW (opnameprogramma) gebruiken, dus ook bijv. Bandlab.com (een gratis online tool)
  • Het is online! Doe de cursus op je eigen tempo, je eigen plek en je eigen moment
  • Een besloten online community met de andere cursisten.
  • De cursus wanneer jij wilt!

De investering voor deze cursus is nu niet €247, maar €197

START NU

Cursus leraar: Martijn Luimes.

Ik heb mezelf alles wat er nodig is voor songwriting eigen gemaakt. Van muzikale skills, tot vaardigheden in songwriting maar zeker ook de MINDSET van een songwriter! Met heel veel studie op elke manier die je maar kunt bedenken. En natuurlijk door heel veel te schrijven, te proberen en verbeteren! En elke keer weer als er een plafond lijkt te zijn, op zoek gaan naar wat er op dat moment nodig is om verder te komen. NOG meer te stretchen. NOG meer mezelf zijn en dat laten horen.

Ik heb inmiddels veel mensen geholpen met hun songwriting. Van absolute beginners tot gevorderden. DAT moment dat "het kwartje valt" en mensen weten hoe ze zichzelf kunnen laten horen. DAT is waar ik het voor doe! ZO de wereld een beetje mooier maken

In de ONLINE cursus Songwriting Jumpstart heb ik alle dingen voor je op een rijtje gezet die je moet weten om eindelijk een goed nummer te schrijven. Van begin tot eind! Een hands-on methode om de magie van jouw muziek te laten horen. Ik geef je DE invuloefening waarmee je jouw nieuwe songs kan schrijven. En handvatten om verder te gaan waar je nu vastloopt!

FAQs

Werkt dit ook voor mijn DAW (opnameprogramma)?

De technieken en werkwijzen die je in deze cursus leert, zijn in elke DAW toe te passen!

Blijft de inhoud beschikbaar?

Alle lessen en de community blijven staan. Je behoudt de toegang.

Kan ik in termijnen betalen?

Is het lastig het hele bedrag ineens te voldoen? Neem contact op om in termijnen te betalen.

Is deze cursus geschikt voor mij?

Weet je hoe je werkt met een DAW en heb je ervaring met songwriting of componeren? Dan is deze cursus geschikt voor jou. Kun je nog niet je eigen begeleidingstrack programmeren? Check dan eerst deze cursus.

Heb je geen idee hoe je een song schrijft? Check dan eerst deze cursus.

©2021 C-Central. Alle rechten voorbehouden. Privacyverklaring | Terug naar website